OSTRZEŻENIE przed nieuczciwymi!

Wszystko związane z handlem od A do Z

OSTRZEŻENIE przed nieuczciwymi!

Postprzez WETERAN » Wto Mar 12, 19 19:44

OSTRZEGAM
przed firmą WIMAR - Mokrzeszów 33a - dolnośląskie - po uzgodnieniu co mają wykonać, kilkakrotnych rozmowach z pracownikami wykonującymi usługę ze stali nierdzewnej (byłem tam codziennie), uzgodnieniu z Panem Marcinem (też motocyklista) i jego żoną jaka będzie cena, przy odbiorze przyszedł tato Pana Marcina (Pan Marcin dziwnie zniknął zostawiając żonę) i cena wzrosła o 25% a na dodatek nie wykonali zlecenia tak jak to było uzgodnione z przyjmującym Panem Marcinem, całkowicie zmieniono przód czegoś co nadaje styl całemu projektowi!
Miałem nie płacić ale w tym dniu byłem umówiony z lakiernikiem a moje słowo jest więcej warte niż pieniądze dlatego zapłaciłem urywając 300,00-zł,i wyjechałem.

Tylko raz można kogoś "nabrać" kogoś i naciągnąć ale ten co to robi traci dużo więcej!
Załączniki
Ostatnio edytowany przez WETERAN Pią Mar 15, 19 12:57, edytowano w sumie 2 razy
Żyj i daj żyć innym.
WETERAN

Miejscowość: Świebodzice
Krótki opis: Żyj i daj żyć innym.

Re: OSTRZEŻENIE przed nieuczciwymi!

Postprzez andrzejqs » Wto Mar 12, 19 20:18

Skrzynka piwa to za mało, żeby zauważyć podobieństwo
Nie popisali sie.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
andrzejqs

Miejscowość: Zawiercie

Postprzez adaśko » Wto Mar 12, 19 21:20

andrzejqs napisał(a):Skrzynka piwa to za mało, żeby zauważyć podobieństwo
Nie popisali sie.

Zrobili co mogli :mrgreen:
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
adaśko

Miejscowość: Gdańsk
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!

Postprzez Yesvs666 » Wto Mar 12, 19 21:40

Urwane 3 stówki, aż strach zapytać ile ta impreza kosztowała finalnie...
Awatar użytkownika
Yesvs666

Miejscowość: Lublin (Motycz)

Postprzez kowall » Wto Mar 12, 19 21:42

Pracownicy ,pan Marcin, żona pana Marcina , tato pana Marcina , osz kurwości , nie za dużo tych wykonawców :shock: ??? trzeba było zadzwonić do lakiernika i zmienić termin od tego są telefony a traji po prostu nie odbierać , niech robią według ustaleń albo brać i nic nie płacić , a tak z ciekawości , to ile tata ,syn i żona skasowali za tą suszarkę??.
Awatar użytkownika
kowall
TRAJKERS

Miejscowość: Olesno

Postprzez bandit » Wto Mar 12, 19 21:58

Albo jestem dziś tak zmęczony albo nie kumam. Co mieli zrobić za usługę? Jaka suszarka?
Awatar użytkownika
bandit

Miejscowość: Pniewy

Postprzez kowall » Wto Mar 12, 19 22:04

bandit napisał(a):Albo jestem dziś tak zmęczony albo nie kumam. Co mieli zrobić za usługę? Jaka suszarka?

Hehhhe dobre , nie wiesz co to suszarka :lol: :lol: suszarka jak to suszarka , służy do suszenia butów :mrgreen:
Awatar użytkownika
kowall
TRAJKERS

Miejscowość: Olesno

Postprzez Yesvs666 » Wto Mar 12, 19 22:12

kowall napisał(a):Pracownicy ,pan Marcin, żona pana Marcina , tato pana Marcina , osz kurwości , nie za dużo tych wykonawców :shock: ??? trzeba było zadzwonić do lakiernika i zmienić termin od tego są telefony a traji po prostu nie odbierać , niech robią według ustaleń albo brać i nic nie płacić , a tak z ciekawości , to ile tata ,syn i żona skasowali za tą suszarkę??.

Otóż to!
Awatar użytkownika
Yesvs666

Miejscowość: Lublin (Motycz)

Postprzez BOOM » Śro Mar 13, 19 12:58

Oprócz kolorów ,czarnego i czerwonego to reszta chyba niema nic wspólnego ze wzorem :lol:
Awatar użytkownika
BOOM

Miejscowość: MIKOŁÓW

Postprzez adaśko » Śro Mar 13, 19 23:43

mało wiele zostało z oryginały, rama , zawias i przedni blotnik , oraz bak i kierownica, ojjjj zmarnowali tą fajną trajkę .
Pawlik odkup i zrób porządek, MASSSSAKRA !!!!!
ale już trochę lepiej wyglada jak u drugiego wlaściciela
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
adaśko

Miejscowość: Gdańsk
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!

Postprzez tim » Czw Mar 14, 19 07:35

Serducho też inne :mrgreen:
Awatar użytkownika
tim

Miejscowość: Kępno,

Postprzez WETERAN » Pią Mar 15, 19 12:50

Draństwem ze strony właścicieli tej firmy jest to, że nie wykonali zamówienie zgodnie ze zdjęciem - ja rozumie, że cenę można by było podnieść ze względu na większe zużycie materiału i poświęcony czas ale w tym przypadku to co zrobili to po prostu bubel w 100%-tach.
Tak, jak mówi przysłowie a to mądrość narodu - "człowiek mądry po szkodzie" - choć niektórzy twierdzą, że przed i po też głupi - mogłem tu poprosić Was o doradzenie gdzie to wykonać jak się samemu nie wie, ale cóż trzeba "frycowe" płacić!!
Jednak mam szczęście koledzy powiedzieli, że da się to poprawić tak, że będzie wyglądała lepiej, czym mi humor poprawili.

Jeżeli macie jakieś propozycje gdzie by takie "poprawki" można było wykonać na terenie dolnośląskim to proszę o adres i numer telefonu, po lakierowaniu muszę to zrobić.

Z góry Wam dziękuje za wskazówki jak to poprawić, gdzie to zrobić a od maja zapraszam (zabrać namiot) na moją działkę nad jeziorem Przemęt na grila, wędkowanie, pływanie kataramanem po jeziorach.
Żyj i daj żyć innym.
WETERAN

Postprzez adasko719 » Wto Mar 19, 19 09:09

Obawiam się że oni tylko wiedzieli że mają klienta i zarobek bo ja tu nic wspólnego niewidzę
adasko719

Postprzez WETERAN » Czw Mar 21, 19 09:18

Nie którzy ze znajomych radzą abym zgłosił do Urzędu Skarbowego, że nie dali nawet paragonu, inni abym oddał sprawę do Sądu ('"jesteś prawnikiem to dasz radę" - pisali) - nikomu nigdy nie zaszkodziłem (zawsze starałem się pomóc) i nie zaszkodzę mimo straty - właściciel tej firmy poniesie więcej strat ponieważ o tym napisałem na innych motocyklowych nie tylko portalach, utrata klientów będzie bardziej ich bolała!
Żyj i daj żyć innym.
WETERAN

Wróć do Handelek

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości