Bobber trike 2 na sprzedaż

Wszystko związane z handlem od A do Z

Re: Bobber trike 2 na sprzedaż

Postprzez winda » Pon Kwi 23, 18 05:04

Z trajkami jest jak z seksem. Jak nigdy nie ruchałeś to da sie bez tego żyć. Jednak jak raz poruchałeś to ciągnie do tego całe życie... :mrgreen:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
winda
TRAJKERS

Miejscowość: LUBLIN

Postprzez GREGOR » Pon Kwi 23, 18 05:15

winda napisał(a):Z trajkami jest jak z seksem. Jak nigdy nie ruchałeś to da sie bez tego żyć. Jednak jak raz poruchałeś to ciągnie do tego całe życie... :mrgreen:

Niesamowite :mrgreen:
Gregor
Awatar użytkownika
GREGOR
TRAJKERS

Miejscowość: ŁĘCZNA
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali

Postprzez Baran » Pon Kwi 23, 18 07:11

winda napisał(a):Z trajkami jest jak z seksem. Jak nigdy nie ruchałeś to da sie bez tego żyć. Jednak jak raz poruchałeś to ciągnie do tego całe życie... :mrgreen:

"filolog" - jak mawiał pewien sympatyczny Ferdynand :lol:
Awatar użytkownika
Baran

Miejscowość: Legnica

Postprzez Rob_trike » Pon Kwi 23, 18 07:34

fakt - coś w tym jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
Rob_trike
TRAJKERS

Miejscowość: Radziejów
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg

Postprzez Arek » Pon Kwi 23, 18 07:43

przez chwilę myślałem, że żartujesz, ale... jednak nie :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Arek
TRAJKERS

Miejscowość: Żnin

Postprzez adaśko » Pon Kwi 23, 18 08:07

bobber napisał(a):No można powiedzieć że trajka sprzedana. Był pan , pooglądał , spodobało się , dał zaliczkę i w tygodniu z lawetą przyjeżdża po traje. Szczególne podziękowania kieruję do kolegi Adaśka od którego to nowy właściciel trajki dostał do mnie numer. Serdeczne dzięki , jak tylko będzie okazja się spotkać to Adam na pewno trzeźwy nie będzie , moja w tym głowa . Panowie mam postanowienie jak tylko będzie to możliwe zakupić trajkę i wrócić na drogę , obecnie po prostu muszę finansowo zająć się sprawami troszkę ważniejszymi . Ale wiecie jak to jest ludzie tacy jak ja , My , nie mogą po prostu powiedzieć sobie że to co nas pasjonuje to nic takiego. Lata które jeżdziłem trajkmi wspominam jak najlepiej i na pewno do tego wrócę.
NA PEWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na Forum cały czas pozostaję i zawsze służę poradą , zwłaszcza w dziedzinie lakiernictwa. Dziękuję i do zobaczenia na trasie!

Spoko, gościu chciał kupić moją traję , już lawetę wysyłał , lecz ciężko jednak się rozstać z Potworą , chciał coś zakupić , ja tylko przekazałem nr i tyle
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
adaśko

Miejscowość: Gdańsk
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!

Poprzednia

Wróć do Handelek

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość