Kupię trajkę

Wszystko związane z handlem od A do Z

Kupię trajkę

Postprzez Kufex735 » Śro Sty 03, 18 21:41

Witam wszystkich.
Kupię uszkodzoną trajkę nie nadającą się do odbudowy, ale zarejestrowaną jako pojazd samochodowy inny.
Kontakt najlepiej telefoniczny lub SMS pod numerem telefonu 697-636-357.
Kufex735

Re: Kupię trajkę

Postprzez Yesvs666 » Wto Mar 13, 18 18:24

...a ma ktoś może jakąś rozpoczętą traję do opchnięcia? Jakiś projekt zaczęty do dokończenia albo traję potrzebującą "rezurekcji", coś "prawie gotowego" ale bez kwita? Nie bardzo mi się chce od nowa coś budować, bo średnio czasowy jestem, a papier mam- szkoda żeby leżał, więc może przy sobocie po robocie by się znalazła chwilka...
Lepsza puszka Pandory niż paprykarz szczeciński ;-)
Awatar użytkownika
Yesvs666

Miejscowość: Motycz k Lublina

Postprzez Yesvs666 » Wto Mar 13, 18 20:08

Yesvs666 napisał(a):...a ma ktoś może jakąś rozpoczętą traję do opchnięcia? Jakiś projekt zaczęty do dokończenia albo traję potrzebującą "rezurekcji", coś "prawie gotowego" ale bez kwita? Nie bardzo mi się chce od nowa coś budować, bo średnio czasowy jestem, a papier mam- szkoda żeby leżał, więc może przy sobocie po robocie by się znalazła chwilka...

Nie dodałem, że papier mam na vw 1300- także coś bardziej w ten deseń...
Awatar użytkownika
Yesvs666

Postprzez kowall » Wto Mar 13, 18 20:46

Hmmm uśmiałem się :D w pierwszym poście piszesz że kupisz złom ,ale zarejestrowany ,a w ostatnim poście że masz papiery , no to o co kaman :D ....

Nie wiem czemu -sory- ,ale przypomniał mi się tekst z Nikosia ...To ty chcesz ,wedkę czy rybę :mrgreen: ...

A na poważnie to teraz nawet zlomy kosztują ,i nawet jak kupisz to nie wiesz na czym stoisz , ale szukaj okazja się zawsze może trafić , wszyscy pamiętamy niebieską traje :wink:
Awatar użytkownika
kowall
TRAJKERS

Miejscowość: Olesno

Postprzez GREGOR » Wto Mar 13, 18 21:05

kowall napisał(a):Hmmm uśmiałem się :D w pierwszym poście piszesz że kupisz złom ,ale zarejestrowany ,a w ostatnim poście że masz papiery , no to o co kaman :D ....

Nie wiem czemu -sory- ,ale przypomniał mi się tekst z Nikosia ...To ty chcesz ,wedkę czy rybę :mrgreen: ...

A na poważnie to teraz nawet zlomy kosztują ,i nawet jak kupisz to nie wiesz na czym stoisz , ale szukaj okazja się zawsze może trafić , wszyscy pamiętamy niebieską traje :wink:

Kowall coś poplątałeś :D pierwszy post napisał ktoś inny :mrgreen:
Gregor
Awatar użytkownika
GREGOR
TRAJKERS

Miejscowość: ŁĘCZNA
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali

Postprzez kowall » Wto Mar 13, 18 21:16

Upss :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to jest jak się pisze z tel. :wink:
Awatar użytkownika
kowall
TRAJKERS

Miejscowość: Olesno

Postprzez Yesvs666 » Wto Mar 13, 18 23:14

A je to, podpiąłem się pod temat kolegi, żeby "burdelu" na forum nie robić, Kolega chce papir a ja projekt do skończenia- niby efekt końcowy ten sam, ale potrzeba różna ;-)
Awatar użytkownika
Yesvs666

Postprzez custom » Śro Mar 14, 18 07:18

Yesvs666 napisał(a):A je to, podpiąłem się pod temat kolegi, żeby "burdelu" na forum nie robić, Kolega chce papir a ja projekt do skończenia- niby efekt końcowy ten sam, ale potrzeba różna ;-)

Mam nowy silnik Garbusa 1200 I resztę części z których można skręcić fajną trajeczkę . Do tego karoseria Rewaco . Zrobiłbym ramę , przednie zawieszenie i trajka staje na kołach jak chcesz.
Omne Trinum Perfectum.
Awatar użytkownika
custom
TRAJKERS

Miejscowość: Parzymiechy
Krótki opis: TRAJKERS

Postprzez bandit » Śro Mar 14, 18 07:44

Hmmm. Nie mam kiedy kończyć swojej....tyle że mam z papierem...nie spełniam oczekiwań
Awatar użytkownika
bandit

Miejscowość: Pniewy

Wróć do Handelek

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: krobia, Yesvs666 oraz 1 gość