Trajka Irka (Yesvs666)

W tym dziale przedstawiamy przebieg budowy swojej trajki.

Re: Trajka Irka (Yesvs666)

Postprzez adaśko » Wto Paź 09, 18 23:05

Lipa napisał(a):
adaśko napisał(a):a znasz rozkminkę tytusa o Matce ziemi ?
:shock:

... Czas to pieniądz, pieniądz to grunt, grunt to ziemia, ziemia to matka, matka to anioł, anioł to stróż a stróż - to dozorca :mrgreen: :mrgreen:

LIPA jak rozkminisz antresolkę Profesorkę i n.....,..ke to buty Tobie czyszczę i naglancuję , ale bez oszukistwa proszę Cięęęę
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
adaśko

Miejscowość: Gdańsk
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!

Postprzez Rob_trike » Śro Paź 10, 18 07:27

to byl zeschizowany komiks ...... nerwosolka :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
Rob_trike
TRAJKERS

Miejscowość: Radziejów
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg

Postprzez adaśko » Śro Paź 10, 18 08:35

Dobra Robu przyjeżdżaj i buty Tobie wyglancuję
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
adaśko

Miejscowość: Gdańsk
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!

Postprzez Rob_trike » Śro Paź 10, 18 10:52

z komiksami ? Jeszcze leza gdzies i zbieraja kurz :) :mrgreen:
Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg.
Awatar użytkownika
Rob_trike
TRAJKERS

Miejscowość: Radziejów
Krótki opis: Jeśli się cofam …. To po to by wziąć rozbieg

Postprzez Yesvs666 » Śro Paź 10, 18 16:26

Wy tu o komiksach, a tu się rama pomalowała ;-)
Załączniki
Lepsza puszka Pandory niż paprykarz szczeciński ;-)
Awatar użytkownika
Yesvs666

Miejscowość: Motycz k Lublina

Postprzez Yesvs666 » Śro Paź 10, 18 16:29

a tak będzie wyglądało ubrane w nierdzewkę. Teraz nie żałuję decyzji o szczotkowanej, bo takie powierzchnie polera to był by "jarmark w Kocianowie" ;-)
Załączniki
Awatar użytkownika
Yesvs666

Postprzez krobia » Śro Paź 10, 18 17:38

...taki tyczynski klimat
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
krobia

Miejscowość: Krobia k.Torunia

Postprzez winda » Śro Paź 10, 18 17:43

Super kolorek !!
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
winda
TRAJKERS

Miejscowość: LUBLIN

Postprzez bandit » Śro Paź 10, 18 18:46

No i git
Awatar użytkownika
bandit

Miejscowość: Pniewy

Postprzez Yesvs666 » Śro Paź 10, 18 19:08

krobia napisał(a):...taki tyczynski klimat

??? Tyczyn??? A co jest w niej takiego, że akurat Tyczyn, Rzeszów, ok, bo tam wielka cipa grasuje, ale Tyczyn? :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Yesvs666

Postprzez krobia » Śro Paź 10, 18 19:50

Yesvs666 napisał(a):
krobia napisał(a):...taki tyczynski klimat

??? Tyczyn??? A co jest w niej takiego, że akurat Tyczyn, Rzeszów, ok, bo tam wielka cipa grasuje, ale Tyczyn? :lol: :lol: :lol: :lol:

niech bedzie rzeszów :) ale tyczyn to tyczyn :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
krobia

Miejscowość: Krobia k.Torunia

Postprzez GREGOR » Czw Paź 11, 18 05:23

Ale to malowanie gdzieś już widziałem :wink:
Gregor
Awatar użytkownika
GREGOR
TRAJKERS

Miejscowość: ŁĘCZNA
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali

Postprzez kowall » Pią Paź 12, 18 07:07

Czy ja dobrze widzę czy mi się tylko tak wydaje ,malowałeś tą trajke tam gdzie stała , na tej ziemi :shock: ??
Awatar użytkownika
kowall
TRAJKERS

Miejscowość: Olesno

Postprzez pawlikTrike » Pią Paź 12, 18 09:13

kowall napisał(a):Czy ja dobrze widzę czy mi się tylko tak wydaje ,malowałeś tą trajke tam gdzie stała , na tej ziemi :shock: ??

Ale spostrzegawczy jesteś :shock: , ale chyba rzeczywiście jest jak piszesz...
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
pawlikTrike
TRAJKERS

Miejscowość: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Krótki opis: TRAJKERS

Postprzez andrzejqs » Pią Paź 12, 18 14:09

GREGOR napisał(a):Ale to malowanie gdzieś już widziałem :wink:

No no zdaje się dostało nagrodę burmistrza za to malowanie.
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
andrzejqs

Miejscowość: Zawiercie

Postprzez Yesvs666 » Pią Paź 12, 18 14:53

pawlikTrike napisał(a):
kowall napisał(a):Czy ja dobrze widzę czy mi się tylko tak wydaje ,malowałeś tą trajke tam gdzie stała , na tej ziemi :shock: ??

Ale spostrzegawczy jesteś :shock: , ale chyba rzeczywiście jest jak piszesz...

No to Was zaskoczę Panowie- to asfalt jest, nie ziema, ma swoje lata i może nie wygląda, ale to jest asfalt ;-)
Tu, gdzie stoi malowałem ramę od wewnątrz i robiłem cieniowania, malowanie robiłem na zewnątrz, ale rama stała na 6, czy 7 paletach- do cieniowania było za wysoko a i do środka nie było jak łapy wszędzie wsadzić. Kabinę lakierniczą mam w pracy nieco ponad pół kilometra od domu, ale taka trochę na styk z długością, a pogoda ładna...
A to, że malowałem na zewnątrz to zbrodnia jakaś, trajka będzie gorzej jeździć czy coś?
Moja poprzednia (foto z malowania niżej) też była malowana na zewnątrz i wyszło jak widać, może nie ideał, ale trzeba było sobie jakoś radzić w brytyjskich warunkach...
Załączniki
Awatar użytkownika
Yesvs666

Postprzez pawlikTrike » Pią Paź 12, 18 15:21

Yesvs666 napisał(a):A to, że malowałem na zewnątrz to zbrodnia jakaś, trajka będzie gorzej jeździć czy coś?

Nieee, żadna zbrodnia, sam malowałem czasami na zewnątrz, bo żadnej kabiny lakierniczej nie mam, ale wiadomo jak podłoża porządnie nie zabezpieczysz to odkurz z podłoża ląduje na lakierowanym elemencie :wink:
Żyj tak, aby nikt nigdy przez Ciebie nie płakał... chyba, że ze szczęścia
Awatar użytkownika
pawlikTrike
TRAJKERS

Miejscowość: Gdańsk/Gdynia/Kielno
Krótki opis: TRAJKERS

Postprzez kowall » Pią Paź 12, 18 16:43

pawlikTrike napisał(a):
Yesvs666 napisał(a):A to, że malowałem na zewnątrz to zbrodnia jakaś, trajka będzie gorzej jeździć czy coś?

Nieee, żadna zbrodnia, sam malowałem czasami na zewnątrz, bo żadnej kabiny lakierniczej nie mam, ale wiadomo jak podłoża porządnie nie zabezpieczysz to odkurz z podłoża ląduje na lakierowanym elemencie :wink:

No właśnie , nic dodać nic ująć ,po prostu że nie bałeś się że jak dmuchnie to lakier będziesz miał szorstki jak ryba na tarle :mrgreen:
Awatar użytkownika
kowall
TRAJKERS

Miejscowość: Olesno

Postprzez Yesvs666 » Pią Paź 12, 18 17:15

kowall napisał(a):
pawlikTrike napisał(a):

No właśnie , nic dodać nic ująć ,po prostu że nie bałeś się że jak dmuchnie to lakier będziesz miał szorstki jak ryba na tarle :mrgreen:

...ale ten lakier właśnie jest szorstki i taki miał być :-) To farba strukturalna, coś jak malowanie proszkowe z grubym ziarnem. Chodziło mi o rustykalny efekt, takiej trochę wyciągniętej z pokrzyw za stodołą i odmalowanej, ma to pasować do surowej, szczotkowanej nierdzewy i malowania czarny mat+ kremowe tegesy. Taki rustic- retro sobie umaniłem. Moja ostatnia trajka była lśniąca jak psa jajca po tygodniu lizania, ta ma być jej przeciwieństwem. Ta farba na ramie ma dość grube ziarno, więc o kurz się nie bałem, bak, błotniki pójdą do lakierni. Jak to finalnie wyjdzie, to się okaże w niedalekiej przyszłości.. .
Awatar użytkownika
Yesvs666

Postprzez GREGOR » Pią Paź 12, 18 18:23

Yesvs666 napisał(a):
kowall napisał(a):
pawlikTrike napisał(a):

...ale ten lakier właśnie jest szorstki i taki miał być :-) To farba strukturalna, coś jak malowanie proszkowe z grubym ziarnem. Chodziło mi o rustykalny efekt, takiej trochę wyciągniętej z pokrzyw za stodołą i odmalowanej, ma to pasować do surowej, szczotkowanej nierdzewy i malowania czarny mat+ kremowe tegesy. Taki rustic- retro sobie umaniłem. Moja ostatnia trajka była lśniąca jak psa jajca po tygodniu lizania, ta ma być jej przeciwieństwem. Ta farba na ramie ma dość grube ziarno, więc o kurz się nie bałem, bak, błotniki pójdą do lakierni. Jak to finalnie wyjdzie, to się okaże w niedalekiej przyszłości.. .

Jest git , czekamy na dalsze postępy :D
Gregor
Awatar użytkownika
GREGOR
TRAJKERS

Miejscowość: ŁĘCZNA
Krótki opis: Żyj tak , aby dobrze Cię potem wspominali

Postprzez Yesvs666 » Śro Paź 17, 18 16:33

Yesvs666 napisał(a):
kowall napisał(a):
pawlikTrike napisał(a):
Yesvs666 napisał(a):

Jest git , czekamy na dalsze postępy :D

Są dalsze postępy, najważniejsze w całej trajce- blacha jest!!! ?Już była w sumie 1.5 tygodnia temu, ale były anse z cepikiem, więc nie chciałem się chwalić i dziś dostałem telefon, że wszystko poszło i już tylko czekać na twardy dowód.
Historia ciekawa, gdyż moja traja ma jako markę wpisaną Volkswagen, a cepik nie puści, jak nie wybierzesz z listy modelu itp, a wv trzykołowych nie było, jakby się nazywała jakkolwiek inaczej niż istniejące jeździdła to byłoby po bólu, a tak miałem stresa...
Poszła na motocykl, bo cepik z tym volkswagenem nie przepchnął jako auto, na motocykl jakoś dali radę zrobić, czekałem tylko na decyzję o wpisaniu typu do rejestru, bądź o zmianie nazwy z vw na inną. Dziś miła Pani powiedziała mi, że mój typ motocykla został dopisany do rejestru wehikułów jeżdżących po PL i jest gicior! Moto czy auto- jeden hooy, ubezpieczenie 130 zeta, w papierach mam 4 osoby i dmc 1150 kilo- czego chcieć więcej! Kończę malowanie, składam do kupy i wioo ;-)
Awatar użytkownika
Yesvs666

Postprzez andrzejqs » Śro Paź 17, 18 17:37

Super .To, co ty miałeś za papiery, że ci zarejestrowali na Volkswagena. :shock:
Byli już tacy, co zrobili coś co było nie możliwe do zrobienia, bo nie wiedzieli, że tego się nie da zrobić :-) .
Awatar użytkownika
andrzejqs

Miejscowość: Zawiercie

Postprzez franky » Śro Paź 17, 18 18:26

andrzejqs napisał(a):Super .To, co ty miałeś za papiery, że ci zarejestrowali na Volkswagena. :shock:

Poniemieckie.
franky

Miejscowość: Kraków
Krótki opis: Trza być twardym jak gąbka

Postprzez Yesvs666 » Śro Paź 17, 18 18:33

andrzejqs napisał(a):Super .To, co ty miałeś za papiery, że ci zarejestrowali na Volkswagena. :shock:

Trajka w UK miała jako producent Volkswagen, modelu nie było, jako typ nadwozia Tricycle, rodzaj podwozia- trójkołowe i tyle, albo aż tyle. do tego była pojemność, vin i rok produkcji, reszta pusta- w normalnej rzeczywistości puste pola w dowodzie nikomu nie przeszkadzają...
Tam jest tak, że jak budujesz wydumkę to Vin możesz odziedziczyć po dawcy, albo trzeba go nadać (droga dłuższa i trochę bardziej skomplikowana), jak budowniczy przerabiał garba na trajkę to zostawił vw- nie zmienił nazwy. Tam nikt sobie takimi rzeczami dupy nie zamąca, nie mają mądrzejszego od wszelakich homosapiens cepiku, co wpiszesz- to jest, ma działać i tyle.
Hołd i brawa dla miłych i pomocnych Pań w WK Lublin, które nie poddały się w walcę z czarną materią, jaką jest cepik, i dały radę zrobić robotę ;-)
Awatar użytkownika
Yesvs666

Postprzez Yesvs666 » Śro Paź 17, 18 18:34

franky napisał(a):

Poniemieckie.

Po UK ejskie raczej ;-)
Awatar użytkownika
Yesvs666

PoprzedniaNastępna

Wróć do Buduję swoją Trajkę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość