Dokładka na tył motocykla (pseudotrike).

Re: Dokładka na tył motocykla (pseudotrike).

Postprzez winda » Śro Gru 10, 14 20:31

patrząc na to ogłoszenie dochodze do wniosku ze za motocyklem spokojnie wejdzie złożony wózek. no chyba ze to wózek dla 'aktywnych"
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
winda
TRAJKERS

Miejscowość: LUBLIN

Postprzez helloween » Śro Gru 10, 14 21:59

winda napisał(a):patrząc na to ogłoszenie dochodze do wniosku ze za motocyklem spokojnie wejdzie złożony wózek. no chyba ze to wózek dla 'aktywnych"

No właśnie Maciek ma taki wózek :( W tym pi...nym szrocie składa się tylko oparcie i zdejmują koła. Zabiera w pip miejsca w bagażniku i jest tak "niepakowny" jak tylko złośliwe sprzęty być potrafią. Nawet po złożeniu (niewiele to daje) i tak mam w Alhambrze 2/3 bagażnika zajęte i problem z resztą bagażu. Przerobić go nie mogę,bo ma jeszcze gwarancję. Na innym wózku syn nie chce jeździć. I jak tu nie kląć? :evil:
helloween

Postprzez winda » Śro Gru 10, 14 22:40

nie chce na zwykłym bo wygląda jak emeryt. to młody chłopak a na sportowy wózek jest rwanie :wink:
RÓBMY TO SZYBKO ZANIM DOTRZE DO NAS FAKT, ŻE TO
KOMPLETNIE BEZ SENSU
Awatar użytkownika
winda
TRAJKERS

Miejscowość: LUBLIN

Postprzez helloween » Śro Gru 10, 14 22:50

winda napisał(a):nie chce na zwykłym bo wygląda jak emeryt. to młody chłopak a na sportowy wózek jest rwanie :wink:

No tak! Chyba masz rację :lol: Nie pomyślałem o tym aspekcie - chyba się starzeję :oops:
helloween

Poprzednia

Wróć do Rama i zawieszenie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości