Rejestracja Trajki (dla niepełnosprawnych)

Prawdziwy motocykl ma 3 koła - ale raz trzeba go zarejestrować.

Re: Rejestracja Trajki (dla niepełnosprawnych)

Postprzez OLAF » Śro Mar 13, 19 15:54

Tetrus80 napisał(a):Podobno trzeba w warmińsko-mazurskim się śpieszyć, bo od kwietnia zwiększa się do 30lat kwalifikacja na zabytek, a mój ma 28lat. Modyfikacje będą już niemożliwe, ale dostosowanie hamulca do mojej niepełnosprawności można zrobić, z możliwością szybkiego usunięcia, ewentualnie można kupić drugą hondowską kierownicę na zapas.
Co do tego że 3/4 ma być oryginalne to i w sumie zmodyfikowana kierownica w niczym nie przeszkodzi, bo teraz nieoryginalny to mam tylko pasek napędowy, i filtr paliwa i farba. Teraz czekam na rzeczoznawcę i jazda, jak uda się zarejestrować to się odezwę :)

Powodzenia życzę :D
OLAF

Miejscowość: Góra

Postprzez adaśko » Śro Mar 13, 19 23:40

Tetrus80 napisał(a):Podobno trzeba w warmińsko-mazurskim się śpieszyć, bo od kwietnia zwiększa się do 30lat kwalifikacja na zabytek, a mój ma 28lat. Modyfikacje będą już niemożliwe, ale dostosowanie hamulca do mojej niepełnosprawności można zrobić, z możliwością szybkiego usunięcia, ewentualnie można kupić drugą hondowską kierownicę na zapas.
Co do tego że 3/4 ma być oryginalne to i w sumie zmodyfikowana kierownica w niczym nie przeszkodzi, bo teraz nieoryginalny to mam tylko pasek napędowy, i filtr paliwa i farba. Teraz czekam na rzeczoznawcę i jazda, jak uda się zarejestrować to się odezwę :)

nie pierdol sie w jakieś rejestracje na zabytek !!!
kup normalnie simsona duo i na tym jeździj
do niedawna za 800-1000 zł można było coś takiego kupic
rejestracja na zabytka to najmniej 1000 zl
a i problemów z tym .
Bym normalnie tym śmigał , po ulicy , chodnikach , targach i kościołach bez rejestracji i mialbym wyjebane na wszystko jak mój sąsiad
stuningowaliśmy mu elektryka i teraz zapierdala 50 -60 km/h od zera
iśmiga tym wszędzie w obrębie 40 km
Bóg jest litościwy ... a Ja nie.....!!!
Awatar użytkownika
adaśko

Miejscowość: Gdańsk
Krótki opis: pierdolić biurokrację!!!

Postprzez krobia » Czw Mar 14, 19 12:56

adaśko napisał(a):

nie pierdol sie w jakieś rejestracje na zabytek !!!
kup normalnie simsona duo i na tym jeździj
do niedawna za 800-1000 zł można było coś takiego kupic
rejestracja na zabytka to najmniej 1000 zl
a i problemów z tym .
Bym normalnie tym śmigał , po ulicy , chodnikach , targach i kościołach bez rejestracji i mialbym wyjebane na wszystko jak mój sąsiad
stuningowaliśmy mu elektryka i teraz zapierdala 50 -60 km/h od zera
iśmiga tym wszędzie w obrębie 40 km

A pr, ez row skoczy :?: :mrgreen:
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
krobia

Miejscowość: Krobia k.Torunia

Postprzez adaśko » Czw Mar 14, 19 14:07

Przez rów nie da rady, bo ma za małe kółka :mrgreen:
Awatar użytkownika
adaśko

Postprzez Arek » Czw Mar 14, 19 21:20

czyli próbowałeś :mrgreen:
Awatar użytkownika
Arek
TRAJKERS

Miejscowość: Żnin

Postprzez adaśko » Czw Mar 14, 19 22:59

Arek napisał(a):czyli próbowałeś :mrgreen:

nie próbowałem , raz mi wystarczy , już swoje lata mam i nie potrzebuję po siedem albo dziewięć razy :lol:
Awatar użytkownika
adaśko

Postprzez krobia » Pią Mar 15, 19 06:02

adaśko napisał(a):
Arek napisał(a):czyli próbowałeś :mrgreen:

nie próbowałem , raz mi wystarczy , już swoje lata mam i nie potrzebuję po siedem albo dziewięć razy :lol:

....wyżekała się żaba błota :)
z partyzanckim pozdrowieniem
http://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0
Awatar użytkownika
krobia

Miejscowość: Krobia k.Torunia

Postprzez Tetrus80 » Wto Mar 19, 19 23:46

Adaśko myślałem o tym nie mówię że nie, ale podobno piątka grozi za to :D Ewentualnie kupić "skuter" o nieznaej nazwie jak Kawasuki itp wynalazki, simson duo jest znany ludziom, choć mój w sumie jest podobny. Lub jazda na same ubezpieczenie z naklejką 25lm/h, i po mieście grzecznie 25km/h, a za miastem 45km/h, a jak by co to udawać głupiego, co mi dobrze wychodzi ;) i że tego się nie rejestruje bo to wózek inwalidzki, tylko że udając pojazd wolnobieżny to mi by za brak prawka dowalą ;) kiedyś tylko motorowerową miałem.... można go odblokować poleciałby 55-60km/h, ale lepiej aż tak się nie wychylać.

Co do rzeczoznawcy to sam mówi że to nie wiadomo czy podejdzie, bo jest na podzespołach hondy i wygląda jak jej garażowa modyfikacja, no i brak danych o liczbie wyprodukowanych sztuk itp, ale dałem mu namiary na firmę i popyta się.
Na razie kasy żadnej nie chciał bo mówił że i tak jest przejazdem, ale mówi że powinni mi normalnie zarejestrować na te papiery, po prostu mógł być nigdy nie rejestrowany i ogólnie przy rejestracji na zabytek stracę na tym.
Tetrus80

Poprzednia

Wróć do Rejestracja Trajki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości